StarBurn

Sponsorlu Bağlantılar
15.2
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz CD/DVD/Blu-Ray Yazma Programı

3/5, Toplam: 6 kişi

StarBurn, Windows bilgisayarda kullanabileceğiniz hem gelişmiş hem de ücretsiz CD/DVD yazma programıdır. Basit arayüz ve kolay kullanımı ile çok kısa sürede müzik, video vb dosyaları CD/DVD’ye yazdırmak mümkündür. Tam özellikli ripleme programı olarak da kullanabilirsiniz. CD, DVD, Blu-Ray ve HD-DVD yazma ve ripleme sağlayan kaliteli bir yazılımdır. StarBurn yazılımı her türlü (CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW ve DVD-RAM) optik depolama medya donanımları yazdırmayı destekler.

Program, basit veri yazdırmanın yanı sıra Audio CDs (ses CD’leri), Movie DVDs (film DVD’leri) ve Video_TS klasörleri yazdırmayı sağlar. StarBurn ayrıca, CD/DVD veya Blu_ray disklere ISO imaj dosyaları yakmak, bir diskten içeriği ripleme ve ISO imaj olarak kaydetmenizi sağlar.

StarBurn, ses dönüştürme, disk silme, ISO imaj oluşturucu ve sanal sürücüler olarak ISO dosyalarını mount etmek için bir seçenek içerir.

Ses, video, fotoğraf ve veri dosyalarını CD/DVD veya Bluray disklere yazdırmak için ücretsiz ve gelişmiş bir program arıyorsanız StarBurn yazılımını denemenizi tavsiye ederim. Ses CD’leri, Video ve film DVD’leri hazırlamak, ISO imaj dosyaları yazdırmak ve özellikle CD’lerden Mp3 ripleme yapmak için faydalı olacak bir programdır.

Müzik, video, fotoğraf ve veri dosyaları CD/DVD ve Bluray disklere yazdırmak, ISO imaj dosyaları yakmak için StarBurn ücretsiz CD/DVD yazma programını deneyebilirsiniz.

StarBurn Hakkında Yazılar

StarBurn İçin Yorum Yap