Start Killer Portable İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Start Killer Portable: Başlat Butonunu Kaldırma Programı

Start Killer portable, XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 Görev çubuğundan Başlangıç Menüsü/Başlat düğmesini kaldırmak için yardımcı bir programdır. Start Killer programını bilgisayara indirin ve Başlat düğmesini gizlemek için programı çalıştırın. Başlat düğmesini tekrar Görev Çubuğuna yerleştirmek için programdan çıkın.

Programın amacı Görev Çubuğunda daha çok yer açmaktır. Start Killer kolay ve hızlı bir şekilde Görev Çubuğu üzerinden Başlat düğmesini kaldırır. Başlangıç Menüsü/Başlat Düğmesi WIN veya CTRL + ESC klavye tuşları ile açılabilir. Başlangıç Menüsü/Başlat Düğmesi bloke edilebilir. Start Killer sistem tepsisindeki simgesini gizleyebilirsiniz. Ayrıca komut satırı üzerinden kontrol edilebilir.

Start Killer programını kurduğunuz zaman sistem tepsisine (saatin yanına) simgesi eklenecektir. Simgesi üzerine sağ tıklayın ve Setting seçeneğini seçin. Buradan ayarlardan istediğiniz seçebilirsiniz. Sistem açılışında programı başlat, Sistem tepsisinde simgesini göster gibi seçenekler mevcut. Ayrıca kullanımı ile ilgili kısayol tuşlarını da gösterir.

Start Killer – Ekran Görüntüsü

start-killer-indir-

Start Killer Portable İndir İçin Yorum Yap