Start Menu 10

Sponsorlu Bağlantılar
5.85
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Başlat Menüsünü Özelleştirme Programı

Start Menu 10 Windows 8’de eksik olan başlat menüsünü eklemek ve Windows 10 başlat menüsünü dilediğiniz şekilde özelleştirmek için imkan sağlayan ücretsiz başlat menüsü programıdır.

Windows XP’den Windows 10’a kadar olan tüm Windows sistemleri için başlat menüsü özelleştirme seçenekleri içerir. Kendi tercihinize göre yapılandırabilir ve istediğiniz temalar arasından seçim yaparak zevkinize göre tasarımını yapabilirsiniz.

Özellikle Windows 8’de eksikliği büyük ölçüde hissedilen başlat menüsü sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği sunması da artı yönlerinden biridir.

Start Menu 10 ile programlar menüsü, arama özelliği, çalıştır komutu, denetim masası ikonu, sık kullanılan dosyalara ve klasörlere kolay erişim imkanı sunar.

Sadece Windows 10 değil, diğer Windows 10 sistemlerinde başlat menüsünü kişiselleştirebilir ve daha güzel hale getirebilirsiniz. Kullanışlı özellikler ekleyerek daha hızlı bir kullanım ortamı oluşturabilirsiniz. Şuan Windows 10’da mevcut olan program veya dosyaların orjinal ikonlarıyla sıralanmasını diğer sistemlerde de ayarlayabilirsiniz.

Programları gruplandırma özelliği sayesinde en çok kullandığınız programları aynı grup içerisinde toplayarak kendiniz için daha kolay ve hızlı kullanım imkanı oluşturun. Kendiliğinden topladığı en çok kullanılanlar akıllı listesiyle, son zamanlarda en çok erişim sağlanan uygulamaları bulabilirsiniz. Ve daha bir çok özellikleri ile başlat menüsü özelleştirme programı Start Menu 10’u hemen indirin ve kullanmaya başlayın.