Startup Sentinel

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.2.15
Sponsorlu Bağlantılar

Başlangıç Programları Düzenleme Programı

Startup Sentinel, Windows bilgisayar ilk açılışta çalışan programları ayarlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz program. Varsayılan olarak ayarlanmış veya daha sonra yüklediğiniz programların Windows ilk açılışta çalışması bilgisayarın geç açılmasına neden olmaktadır. Bu araç sayesinde başlangıç programları kaldırabilirsiniz.

Startup Sentinel bilgisayarın daha hızlı ve güvenli çalışması için her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Windows 8, 8.1 ve 10’da başlangıç programları yönetmek için seçenekler yer alsa da, daha kapsamlı bir program için iyi bir seçim olabilir.

Programı ilk çalıştırdığınız zaman, başlangıçta açılan, gecikmeli açılan veya devre dışı bırakılan programların listesini görüntüler. Beyaz listede yer alan programlar ilk açılışta çalışan programlardır ve kara liste ise devre dışı bırakılan programlardır. Sizde kolayca programları ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Startup Sentinel başlangıç programları ayarlamak için basit, hızlı ve kolay kullanımlı bir programdır. Windows bilgisayar ilk açılışta çalışan programları kapatmak, durdurmak veya devre dışı bırakmak için sizde hemen bu programı indirin.

Startup Sentinel İçin Yorum Yap