StartupStar

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Başlangıç Programları Kontrol Etme Programı

StartupStar 2016 bilgisayar açılış programlarını kontrol etmek için yardımcı olan gelişmiş bir programdır. Başlangıçta çalışan programları eklemek, kaldırmak veya silmek için StartupStar iyi bir yardımcı olacaktır. Başlangıç programları dilediğiniz şekilde ayarlamak için iyi bir araçtır.

StartupStar diğer başlangıç programlarını ayarlama araçlarından ekstra özellikler içerir. Kısacası başlangıç programları üzerinde tam kontrol sağlar. Ana ekranda tüm başlangıç girişlerinin hızlı ve verimli bir şekilde görebilir ve ilk açılışta çalışan programları etkinleştirmek, devre dışı bırakmak veya silmek için tek bir tıklama yeterli olacaktır.

StartupStar 2016 yeni girişler oluşturmak için yardımcı olur. Belirli kriterlere göre yeni giriş konum seçimi sınırlar.

Uygulamaları kontrol altına alın. Bilgisayarı başlattığınızda ortalama bir PC otomatik olarak 20’den fazla farklı uygulamaları çalıştırdığını biliyor muydunuz? Bu başlangıçta çalışan uygulamaların bir çoğu gereklidir ve genellikle bilgisayarlarınızın yavaş açılmasına neden olur. Yerleşik arama fonksiyonu ile kolayca programları bulabilirsiniz.

StartupStar 2016 programının en faydalı özelliği ise bilgisayar ilk açılışta kendilerini eklemek isteyen uygulamalara karşı koruma sağlar. Bir program PC başlatılırken yeni bir girdi eklemeye çalıştığında sizi uyaracaktır. StartupStar bu güvenlik duvarı modu bilgisayar başlangıcını temiz ve hızlı tutmaya yardımcı olur.

StartupStar başlangıç programları ekleme, kaldırma, silme programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-64 Bit sistemler ile uyumludur.

Windows 10 Başlangıç Programları Ekleme ve Kaldırma Yöntemleri

Ücretsiz başlangıç programları ayarlama yazılımlarına göz atabilirsiniz.

StartupStar İçin Yorum Yap