Steam (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Steam Mobile Online Oyun Platformu Uygulaması

Steam Mobile, her zaman her yerden Steam hesabınıza erişmeyi sağlamak amacıyla Valve Corporation tarafından Windows Phone mobil cihazlar için tasarlanmış resmi Steam uygulamasıdır. Steam hesabınıza erişmek, Steam topluluğuna katılmak, oyunlarla ilgili güncel haberlere ve gelişmelere göz atmak, ayrıca oyunlarla ilgili tüm detaylı bilgilere göz atmak için yardımcı bir uygulamadır.

Steam Guard çok faktörlü kimlik doğrulama özelliği ile hesabınızın güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Güncellemeler ile ilgili bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar olmuş. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Arkadaşlarınıza ticaret isteği yollayabilir ve gelen istekleri kabul edebilirsiniz.

Envanterinizdeki oyun içi eşyalarınızı doğrudan Steam Topluluk Pazarında satabilirsiniz. Steam Mağazasına göz atın ve en son oyunları, promosyonları ve indirimleri takip edin. Oyunlarınızı uzaktan indirin ve doğrudan bilgisayarınıza yükleyin.

Windows Phone için Steam Mobile uygulaması ile artık her şey daha kolay olacaktır. Yoldayken Steam Mobile uygulaması ile oyunları uzaktan bilgisayara yükleyebilirsiniz. Bu sayede daha eve gelmeden oyununuz bilgisayarda hazır olsun.

Steam (Windows Phone) İçin Yorum Yap