StepsToReproduce

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.0.1439
Sponsorlu Bağlantılar

Adım Adım Ekran Görüntüsü Alma Programı

StepsToReproduce kolay bir görevi gerçekleştirmek veya yazılım ya da Windows ile sorunları belgelemek için adım adım yönergeler oluşturmak için sıralı bir şekilde adım adım ekran görüntüsü alma imkanı sunan ücretsiz bir araçtır.

Program otomatik olarak imleci takip eder ve fareye her tıkladığınız zaman bir ekran görüntüsü alır. Kaydı durdurduktan, yani ekran görüntülerini aldıktan sonra, yakaladığınız ekran görüntülerini gözden geçirebilir ve isteğe bağlı ek açıklama (sayı, ok, metin, vb) ekleyebilirsiniz. Ayrıca aldığınız ekran görüntülerine daha detaylı başlıklar ve açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Görüntü sıralarını ve açıklamaları tamamladıktan sonra tek bir PDF belgesi olarak bilgisayara kaydedebilirsiniz. Yani anlayacağınız çektiğiniz ekran görüntülerini en son olarak PDF dosyası olarak kaydedeceksiniz.

StepsToReproduce esas olarak bir sırayla birden fazla ekran görüntüsü yakalamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda sadece masaüstü, etkin pencere ya da ekranda seçilen bölgeyi yakalamak için düzenli bir ekran yakalama aracı olarak da kullanılabilir.

Ayrıca paylaşım (e-posta, Imageshack, Dropbox), kısayol tuşları, imleç vurgulama ve daha fazlasını içerir. Sizinde böyle bir ihtiyacınız varsa kesinlikle StepsToReproduce programını denemenizi tavsiye ederiz.

StepsToReproduce İçin Yorum Yap