Stickninja Smash (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Stickninja Smash çöp ninja savaş oyunu

Çöp adam savaşları severler, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) ücretsiz ve Türkçe olarak oynayabilecekleri yeni Stickninja Smash çöp ninja savaş oyunu. Gun Fu: Stickman 2 yapımcısı tarafından tasarlanan oyun ninja becerileri ile süslenmiştir. Mücadeleyi farklı bir boyuta taşıyan oyun görsel açıdan da keyif veriyor.

Yumruk, tekmeler ile çeşitli ninja, zombi ve korsanlara karşı savaşın. Özel vuruşlar ile ekstra puan toplayın ve kılıçla kendinizi savunarak tek bir hamle ile tüm ninjaları yere serin. En iyi kullandığınız silahı seçin ve savaşmaya başlayın. Birden fazla düşmanlara karşı seri bir şekilde saldırın ve sonraki seviyelere geçin.

Stickninja Smash oyununa çok yanında Multiplayer VS Mode eklenecektir. Online olarak dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncular ile birlikte oynayabilirsiniz.

Stickninja Smash oyunu iOS 7.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Uygulamanın ilk sürümüdür. Güncellemeler ile birlikte yeni seviyeler ve özellikle çoklu oyuncu desteği gelecek. Oyunu indirin ve ninja savaşlarına sizde katılın.

Stickninja Smash (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap