Sticky Notes (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
2.4.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Yapışkan Notlar Uygulaması

Sticky Notes, iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için sunulan bir not alma uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde sizde kolayca ve rahat bir şekilde not alabilirsiniz. Basit tasarımının yanı sıra kolay şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır. Çok küçük boyutunun yanı sıra size not almanız konusunda edeceği yardım oldukça büyük. Uygulama ile önemli notlarınızın yanı sıra alışverişe giderken alınacaklar listesi hazırlayabilir veya gün içerisinde yapmanız gerekenleri not alabilirsiniz.

Uygulamada 3 farklı renk seçeneği mevcuttur. Mavi, kırmızı ve siyah kalem renk seçeneklerinden istediğinizi seçerek notlarınızı alabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız notları farklı renklerde alabilirsiniz. Basit arayüzü sayesinde alacağınız notları kolay bir şekilde depolayabilir ve istediğiniz zamanda düzenleme yapabilirsiniz.

Uygulamanın önemli özelliklerinden bir tanesi de not almanın yanı sıra hatırlatıcı özelliğinin olması da sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Artık kolay bir şekilde notlarınızı alabilir, saklayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Sticky Notes (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap