STRIKERS 1945-2

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz Çok Oyunculu Uçak Savaşı Oyunu

STRIKERS 1945-2 harika oyun yapısı ile sizi kendisine bağlayacak. Tamindiriyo.com editörleri olarak sizlere kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. STRIKERS 1945-2 ücretsiz oyunlar kategorisinin en iyileri arasında yer alan oyunlar arasında yer alacak türde bir oyun. Oyunun konusunu açmadan önce indirip kendim denedim ve devamını öyle getiriyorum.

STRIKERS 1945-2 oyununu oynarken bir kaç görevi tamamladım ve baktım olmuyor durdurdum ve konusunu açtıktan sonra devam edeceğim oynamaya. Oyun kaliteli oyun müziğinin yanı sıra, farklı zorluk derecelerine göre bitirmeniz gereken görevlerden oluşuyor. Görev bittikçe yenisine geçiyorsunuz. Rahat kontrol imkanı.

Kaliteli grafikler içinde uçağınız sürekli ateş etmektedir. Sizin yapacağınız sadece uçağı yönlendirmek, düşman ateşlerinden kurtarmak. İlerledikçe karşınıza silahınızı güçlendirmek için materyaller çıkacak. Onları alarak silahınızı daha da güçlendirin. Multiplayer (çok oyunculu) seçeneği sayesinde arkadaşlarınız veya Dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte oynyabileceğiniz STRIKERS 1945-2 eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyundur. Ben beğendim bakalım sizde beğenecek misiniz. Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

STRIKERS 1945-2 İçin Yorum Yap