StudioLine Photo Basic

Sponsorlu Bağlantılar
4.2.22
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğraf Yönetim Programı

StudioLine Photo Basic, dijital fotoğraf makinesi, tarayıcı veya sabit diskinizden doğrudan fotoğrafları aktarmak ve kişisel anahtar kelimeler, açıklamalar eklemek ve kategoriler atamak için izin veren bir veritabanında fotoğrafları organize etmeyi sağlayan ücretsiz bir fotoğraf yönetim çözümüdür. Program ayrıca, kırmızı göz kaldırma, doğru pozlama, renkleri ayarlama, görüntüleri kırpma ve daha fazlasını ayarlamak için çeşitli düzenleme araçları içerir.

Hızlı ve kolayca arkadaşlarınızla ve ailenizle web üzerinde fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşın.  Albümleri bir slayt gösterisi olarak ya da bir harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraf efektleri ile görüntülere bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Beyaz dengesi, pozlama ayarları, keskin olmayan maske gibi birçok görüntü filtreleri, görüntüleri geliştirmek için kullanılabilir.

StudioLine Photo Basic sayesinde resimleri/fotoğrafları CD/DVD üzerine yazmak mümkündür. Ayrıca dilerseniz e-posta ile sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Görüntülerin çekildikleri konumu belirlemekte Geo Explorer’ı kullanabilirsiniz. Google Earth ana formatında – StudioLine Photo Basic ve diğer uygulamalar arasında coğrafi bilgi alışverişi KML dosyaları ile gerçekleştirilir.

Fotoğrafları düzenlemek, geliştirmek, paylaşmak ve daha aklınıza gelebilecek bir çok şey için iyi bir fotoğraf yönetim programı arıyorsanız StudioLine Photo Basic iyi bir tercih olacaktır.

StudioLine Photo Basic İçin Yorum Yap