Sublight

Sponsorlu Bağlantılar
5.2.1
Sponsorlu Bağlantılar

Sublight: Altyazı Bulma ve İndirme Programı

2.33/5, Toplam: 3 kişi

Sublight, online olarak altyazı indirme imkanı sunan ücretsiz yardımcı bir programdır. Bu ücretsiz program, 46 dilde milyonlarca altyazı indirme imkanı sunuyor.

İnternette altyazı aramak, bulmak ve indirmek başlı başına bir sorundur. Doğru altyazı dosyasınımı indiriyorsunuz, doğru çalışacak mı düşünmekten kurtulacaksınız. Bu ücretsiz alt yazı indirme programı sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde aradığınız altyazıları hemen bulabilirsiniz.

Sublight, altyazı indirme programları arasından en iyilerden biridir. En iyisi olmasının nedenleri, kaliteli özellikleridir. Bu program, altyazı indirmek için gelişmiş filtreler sağlar. Altyazı arama sonuçlarında, mevcut dosyaların derecelendirilmesini gösterir. Bu, diğer kullanıcılar tarafından verilmiştir. Bu derecelendirme sayesinde, hangi altyazı dosyasının işe yaradığını daha kolay anlayabilirsiniz.

Bu ücretsiz alt yazı indirme programı, indirdiğiniz altyazı dosyalarını işaretlemenizi sağlar. Bu sayede indirdiğiniz dosyaları farkında olmadan tekrar indirmekten kurtulacaksınız. Programın en can alıcı özelliği ise toplu altyazı indirme özelliğidir. Tek tek altyazı indirmek yerine aramak istediğiniz sinema, TV şovları vs ne ise, bir klasör de toplayın, altyazı indirmek isteyeceğiniz zaman bu klasöre seçerek toplu altyazı indirme yapabilirsiniz.

Sonuç olarak kullanım kolaylığı ve kullanım özellikleri Sublight programını en iyi altyazı indirme programları arasına sokuyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye edeceğim harika bir program.

Sublight İçin Yorum Yap