Sublight – Ücretsiz En İyi Altyazı İndirme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Sublight, Windows bilgisayarlar için ücretsiz altyazı indirme programıdır (subtitle downloader). Bu program sayesinde ücretsiz olarak 46 dilde milyonlarca altyazı indirme yapabilirsiniz. Altyazı indirmek için web tarayıcısından aramalar, farklı web siteleri açmanıza gerek yok. Sublight programını indirin ve sınırsız altyazı indirmenin keyfini yaşayın.

Sublight – Altyazı İndir

Bu programı ilk kez indirip, çalıştırdığınız zaman giriş yapıp ve yeni bir hesap oluşturmanız istenir. Eğer bu programa üye iseniz direkt olarak giriş yaparak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra Tercihleri özelleştirmenizi sağlayacak bir sihirbaz penceresi açılacaktır.Tercih edilen altyazı dilini vb sihirbazın tüm adımları tamamladıktan sonra, istenen altyazıları indirmek mümkün olacaktır.

Sublight indir-altyazi-indirme-programi

Bir altyazı bulmak için, yazılım medya dosyasını sürükleyebilir veya sadece aradığınız Sinema / TV Show adını yazarak elle arama yapabilirsiniz. Arama tamamlandıktan sonra, sonuç çok temiz bir şekilde size gösterilir. Her sonuç için altyazı dili, yüklemeler, yayıncı, parça ve teslim tarihi gösterilecektir. Bunu seçtikten sonra sonuçları aşağıdaki indirme simgesini tıklayarak herhangi bir altyazı indirebilirsiniz.

Bir altyazı indirmeden önce derecelendirme notonu kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Değerlendirmeyi kontrol etmeniz daha doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Hatta dil temelinde arama sonuçlarını filtreleyebilirsiniz.

Sublight programında sizin tarafınızdan oluşturulan herhangi bir altyazı varsa, o zaman bunları yayınlamak ve tüm Sublight kullanıcılar için kullanılabilir yaparak, size altyazı yayınlamak için bir fırsat verir.

Sublight programının en önemli özelliklerinden birisi de toplu altyazı indirmeyi destekliyor olmasıdır. Altyazı indirmek istediğiniz filmleri bir klasör altında toplayabilir ve toplu altyazı indirmek için bu klasörü seçebilirsiniz.

Sublight indir-alt-yazi-indirme-programi

Sublight harika özellikleri ile harika bir yazılımdır. Bu sadece kullanıcıların kendi altyazısını paylaşmak ve aynı zamanda başkaları tarafından paylaşılan altyazıları indirmek için altyazı topluluğu gibidir. Sublight ile kişisel film koleksiyonu korumak ve hepsi için altyazı indirmek mümkündür.

Altyazı İndirme Programı Free Download

Sublight altyazı indirme programı tüm Windows sürümleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin ve hemen altyazı indirmeye başlayın.

Sublight İndir

Sublight – Ücretsiz En İyi Altyazı İndirme Programı İçin Yorum Yap