Subtitle Edit

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.3
Sponsorlu Bağlantılar

Altyazı Düzenleme ve Eşitleme Programı

Subtitle Edit kolay kullanımlı bir arayüz ile altyazı düzenlemek için imkan sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir alt yazı editörüdür. Subtitle Edit 150’den fazla altyazı formatını destekleyen harika bir altyazı oluşturma ve altyazı düzenleme programıdır.

Birkaç farklı şekilde video ile senkronize edebilir ve kolayca bir altyazı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sıfırdan yeni altyazı yapmak veya altyazı tercüme için SE kullanabilirsiniz. Subtitle Edit ücretsiz altyazı editörü ile altyazı düzenleme, altyazı ekleme, altyazı senkronlama, altyazı çevirme gibi işlemler yapmanızı sağlar.

Subtitle Edit Özellikleri; Altyazı oluşturma / senkronize etme/ ayarlama / sync / çevirme. SubRib, MicroDVD, Advanced Sub Station Alpha, Sub Station Alpha, D-Cinema, SAMI, youtube sbv, ve daha bir çok format arasında dönüştürme. Ses görselleştirici kontrolü – Dalga formu ve / veya spektrogram görüntüleyebilirsiniz. DirectShow, VLC media player veya MPlayer video oynatıcı kullanır.

Bir altyazı (başlangıç ​​/ bitiş pozisyonu ve hızı) ayarlama/senkronize etme. Google translate üzerinden otomatik çeviri. Şifrelenmiş DVD’den altyazılı çekebilme. OCR VobSub sub/idx altyazıları içe aktarma. Altyazıları bölme / birleştirme. Gösterilecek zamanı ayarlama. Geçmiş / geri alma yöneticisi (Geri al= Ctrl + Z, İleri al = Ctrl + Y). Altyazıları karşılaştırma.

Subtitle Edit İçin Yorum Yap