Subtitle Edit Portable

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.3
Sponsorlu Bağlantılar

Portable Altyazı Düzenleme, Ayarlama, Ekleme, Sync Programı

4.67/5, Toplam: 3 kişi

Subtitle Edit Portable SRT, STL, ALT, SSA, SMI, TXT, MPL, XML ve diğer formatlardaki film altyazılarını düzenlemek için ücretsiz bir programdır. Uygulama, video dosyası ile altyazıları senkronize etmenizi sağlar. Google üzerinden altyazıları çevirme olanağı sağlayan bir özellik bulabilirsiniz. Subtitle Edit programı ile altyazıları farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz.

Bu uygulama 80’den fazla altyazı türünü desteklemektedir ve ayrıca Google Çeviri’yi kullanarak bir otomatik çevirme seçeneğine sahiptir. Subtitle Edit Portable sürümünü, kurulum yapmadan doğrudan çalıştırabilirsiniz.

Altyazıları yönetme konusunda ne kadar tecrübeli olursanız olun, Subtitle Edit, yeni başlayan veya deneyimli bir kullanıcı olsanız bile, sizin için uygundur. Ancak, altyazı senkronize edilmesi ile ilgili hemen hemen herkes sorunla karşılaşmıştır. Bu nedenle oluşabilecek sorunlarda her şeyi kestirip atmayın.

Bunu çözmek için uzman olmak zorunda değilsiniz – Subtitle Edit, altyazıları düzenlemek için basit ve hızlı bir çözüm sağlar.

İlk olarak, nadir altyazı biçimleri hakkında endişelenmeniz gerekmez, çünkü bu uygulama 80’den fazla altyazı türü için destek sunar ve altyazılarınızı bir biçimden diğerine dönüştürmenize izin verir.

Altyazı, dilinizde henüz mevcut değilse, altyazı editörünün arabirimi aracılığıyla o kadar güvenilir olmayan Google Translate’i kullanarak hızlı bir şekilde tercüme edebilirsiniz. Veya kendi altyazılarınızı oluşturabilirsiniz.

Subtitle Edit Portable İçin Yorum Yap