Subway Surfers (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Subway Surfers Koşu Oyunu

4.19/5, Toplam: 230 kişi

Subway Surfers, Android cihazlar ile oynanabilen en popüler koşu oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyunda peşinize düşen köpekli bir memurdan kurtularak en yüksek puanları toplamaktır amacınız. Oyundaki kahramanın adı ise Jake’dir. En eğlenceli ve popüler koşu yada kaçma oyunudur.

Oyun 3 boyutlu grafiklere sahiptir. Mükemmel animasyon ve müzikleri ile tam bir eğlence aracıdır. Alışkanlık yapacak oyunlardan birisidir.

Oyun tren rayları arasında oynanmaktadır. Karşınıza çıkacak olan hediyeler arasında roketli sırt çantası veya sörf tahtasına binerek hem hızlı gidebilir ve daha fazla puan toplayabilirsiniz. Toplayacağınız puanlar ile yeni karakterler açtırabilir ve karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Facebook sayesinde oyunu oynayan arkadaşlarınızın yaptığı yüksek puanları görebilirsiniz. Sizde hemen Android için Subway Surfers oyununu indirin ve koşmanın tadını çıkarın.

Subway Surfers (Android)” İçin 14 Cevap

    1. Hayır. Ücretli olma gibi bir durum söz konusu değil. Sadece her zaman olduğu gibi, ek araçlara ihtiyaç duyarsanız satın alabileceğiniz bir mağaza mevcut. Bunun dışında oyun tamamen ücretsizdir.

    1. Modeli tam olarak yazsaydınız daha fazla yardımcı olabilirdik. Telefonunuz normalde Android 2.2 sürümüne sahip. Eğer Galaxy Ace Android 2.3.6 güncellemesi yaptıysanız uygulamayı indirebilirsiniz. Çünkü, Subway Surfers uygulaması Android 2.3.3 ve üzeri sürümleri desteklemektedir.

  1. usb bellekle bağlanıyorum telefonla olmuyo……………………………………………………… ……………………………………………………………,,,,,,,,

    1. Telefon bilgisayara bağlanmıyor mu? Bağlanıyor da telefona yüklemede mi sorun yaşıyorsunuz? Sorununuzu daha net bir şekilde yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Subway Surfers (Android) İçin Yorum Yap