SugarSync

Sponsorlu Bağlantılar
3.8.2.6
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için dosya depolama alanı ve dosya eşitleme/senkronizasyon programı

SugarSync iki veya daha fazla bilgisayar veya mobil cihazlar arasında dosya ve fotoğrafları senkronize etmeyi ve yedeklemeyi sağlayan ücretsiz bulut depolama alanı içeren dosya senkronizasyon programıdır. SugarSync bilgisayarınızda bir “My SugarSync” klasörü oluşturur ve otomatik olarak bu klasöre içine yerleştirilen tüm dosyaları eşitler.

Sunduğu File Manager/Dosya Yöneticisi uygulaması da bulut depolama alanı için senkronize veya yedekleme istediğiniz diğer klasörlerin yerlerini belirlemenizi sağlar.

SugarSync PC, MAC ve Android veya iOS mobil cihazlar için kullanılabilir. Mobil uygulamaları da, otomatik olarak bilgisayarınıza mobil fotoğrafları senkronize etmek için kullanışlı bir fotoğraf yedekleme özelliği bulunmaktadır.

Birkaç klasörü veya tüm klasörleri senkronize edin. SugarSync’e eklemek için herhangi bir klasöre sağ tıklayın. Tüm klasör, gerçek zamanlı olarak sürekli olarak yedeklenir; böylece herhangi bir PC, Mac, iOS veya Android cihazdan istediğiniz zaman, istediğiniz yere klasörlere erişebilirsiniz. Ofis bilgisayarınızdaki bir dosyayı düzenlemeye başlayın ve evinizdeki Mac’ten bitirin.

Ekip projeleri üzerinde işbirliği yapmak, yalnızca görüntüleme dosyaları dağıtmak veya web’deki belgelerdeki bağlantıları yayınlamak olsun, dosyalarınızı nasıl paylaştığınız üzerinde tam bir kontrole sahip olmanız gerekir. Belirli kişileri dosyalarınıza erişmeye davet edin ve dosyalarınızı yalnızca görüntüleyip görüntülememelerini veya kontrol etmelerini denetleyin. Erişimi kısıtlamanıza gerek yok mu? Halka açık bir bağlantı oluşturun, böylece bağlantıya sahip olan herkes dosyalarınızı görüntüleyebilir.

Hareket halindeyken işinizi halledin. Dosyalarınıza her yerden erişmek, paylaşmak ve yönetmek için iOS’unuzdaki veya Android telefonunuzdaki veya tabletinizdeki SugarSync‘i kullanın. Bir dosyayı düzenleyin ve anında güncellenir, böylece ofiste veya evde olduğunuzda en son sürümü görürsünüz.

Ücretsiz 32GB depolama alanı sunuyor (referans kodları, promosyonlar ile). Daha fazla depolama alanları için paketlerden seçim yaparak satın alabilirsiniz.

SugarSync benzeri ve diğer dosya senkronizasyonu programlara göz atabilirsiniz.

SugarSync İçin Yorum Yap