Super Kuş

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Kuş Oyunu

Super Kuş oyunu eğlenceli vakit geçirmeniz için metro, otobüs, tren, uçak ve daha bir çok yerde uçarak eğlenmeniz için geliştirilen ücretsiz bir kuş oyunudur.

Super Kuş güzel vakit geçirerek doyasıya eğlenmeniz için oldukça kaliteli görseller de uçarak oynamanıza olanak sağlıyor. Kolay, normal ve zor olmak üzere üç farklı oyun modu bulunuyor. İlerlemeli oyunlardan olan Super Kuş’u vereceğiniz talimatlar ile yönlendirin ve puan kazanması için elmaları toplamasını sağlayın. İlerlerken karşınıza engeller çıkacak ve bu engelleri de zıplayarak aşın.

Yol alırken karşınıza tavşan tabelası çıkacak ve böylece kuş daha da hızlanacak. Tavşan tabelası çıktıkça hızlanacağınız gibi salyangoz tabelası ile karşılaştığınız zaman da yavaşlayacaksınız. Oyun da mantar ve kaya engellerine karşı dikkat ederek çarpmamaya dikkat edin.

Kaliteli görsellerinin yanı sıra oldukça eğlenceli müzikleri ile de güzel vakit geçireceksiniz. Oyunu oynarken karşınıza çıkacak olan “?” işareti butonu size yapmanız gerekenler hakkında bilgi alabilmeniz için bir “Yardım” dosyası bulunuyor. Bu bölümü kullanarak oyun hakkında yardım alın.

Super Kuş İçin Yorum Yap