SUPERAntiSpyware Free

Sponsorlu Bağlantılar
6.0.1242
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Adware & Spyware Kaldırma Programı

  • Hızlı tarama.
  • Güvenilir ve doğru sonuçlar.
  • Kolay kullanım.
  • Ücretsiz.
  • Gerçek zamanlı korumanın olmaması.
  • Türkçe dil desteğinin olmaması.

SUPERAntiSpyware Free, Windows bilgisayarda adware, spyware, malware gibi zararlı olan tüm yazılımları bulup kaldırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. İnternetten indirdiğiniz videolar, müzikler, dosyalar, programlar, tarayıcı eklentileri, belgeler vs farkında olmadan bilgisayara zararı yazılımları bulaştırır. Pek çok antivirüs programının gözden kaçırdığı bu zararlı yazılımlar kimlik bilgilerinizin çalınmasını, bilgisayarın yavaş çalışmasına neden olur. SUPERAntiSpyware Free ile bilgisayarda saklanmış olan bu zararlı yazılımları bulun ve temizleyin.

Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger yazılımları, hiJackers gibi önemli virüsleri ve casus yazılımları bulmak ve kaldırmak için faydalı olacaktır. Tarayıcı ana sayfasını değiştiren adware, spyware gibi yazılımların bilgisayara bulaşmasını engeller.

SUPERAntiSpyware Free Kullanımı ve İncelemesi (Resimli Anlatım) blog yazımızdan da faydalanabilirsiniz.

SUPERAntiSpyware Free sisteme yükledikten sonra tarama başlatın. Eğer bulaşmış olan zararlı yazılımları tespit edilirse görüntüler. Hızlı tarama, komple sistem taraması, kritik nokta taraması ve özel tarama seçenekleri içerir. Şüpheli olduğunu düşündüğünüz dosyaları karantina altına alabilirsiniz. Tespit edilen zararlı yazılımlar, isimleri ve bulaştığı konumları ile gösterilir. Bulunan zararlı yazılımları, program arayüzü alt kısmında bulunan Remove Threats (Tehditleri ortadan kaldır) düğmesine tıklayarak kaldırabilirsiniz. Program bu alanda gerçekten faydalı olacak bir programdır. Denemenizde fayda var.

Adware, spyware, malware, keylogger, rootkit, truva atı gibi zararlı yazılımları temizlemek ve kaldırmak için SUPERAntiSpyware Free ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

SUPERAntiSpyware Free Hakkında Yazılar

SUPERAntiSpyware Free İçin Yorum Yap