Superburst Camera İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Superburst Camera: iPhone, iPad Ücretsiz Fotoğraf Çekme

Superburst Camera

Superburst Camera, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir fotoğraf çekme uygulamasıdır. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve seri bir şekilde fotoğraf çekmeye başlayabilirsiniz.

Fotoğraf çekmeyi çok seviyor iseniz bu uygulama sizin isteklerinize cevap verebilir. Çünkü uygulama ile tek tek yerine seri seri şekilde fotoğraf çekebilirsiniz. Hem de onlarca fotoğrafı tek bir tıklamayla çekeceksiniz.

Uygulama seri çekimin yanı sıra ağır çekimde fotoğraf çekmenize de imkan tanıyor. Ayrıca saniye de 30 kareye kadar 720pveya 1080p kalitesinde çekim yapabilirsiniz.

Superburst Camera uygulamasında mevcut olan deklanşör butonuna tıkladığınız zaman seri fotoğraf çekimine geçersiniz. Uygulama iPhone 5S’te saniyede 120, iPhone 5’te 60, iPhone 4S’te 30 kareye kadar fotoğraf çekiyor. Fotoğraf çekmeyi bitirdikten sonra albümünüzde toplayın ve sosyal medya üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama özellikle özel anlarınız açısından en büyük yardımcınız olacaktır. Fotoğraflar içinden istediğinizi seçebilir ve geri kalanını silebilirsiniz.

Superburst Camera İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap