SuperPhoto Free (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.03
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin SuperPhoto Uygulaması

SuperPhoto Etkileri + Filtreler, fotoğraflara efekt vermek için Android mobil cihazlar ile uyumlu ücretsiz ve Türkçe fotoğraf efektleri uygulamasıdır. Android telefon veya tablet de fotoğraflarınıza daha sanatsal bir görünüm kazandırmak için çok güzel bir uygulamadır.

Galerideki fotoğraflarınızı veya kameradan bir fotoğraf çekerek veya Facebook fotoğraflara efekt vermek için imkan sağlar. Yani Android cihazınız ile neredeyse her fotoğrafa çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.

Filtreler, 3B, Kombinasyonlar, Bokeh, Çerçeveler, Dokular, Desenler ve Fırçalar kategorsinde 200’den fazla efekt bulacaksınız. Favoriler imleci özelliği mevcuttur.Tek yapmanız gereken uygulama içerisinde bir fotoğraf açmak ve hazır efektleri tek bir dokunuşla uygulayın. Uygulama kullanımı ve efektlerini severseniz SuperPhoto Full versiyonu 1500+ efekt & açılmış filtreler, HD kalitesi (1280×1280 e kadar) sunuyor. Ayrıca ücretsiz sürümde çıkan reklamlar ücretli sürümde artık olmayacak.

Fotoğraflara efekt uygulamak için ücretsiz ve Türkçe bir uygulama arıyorsanız Android için SuperPhoto Etkileri + Filtreler uygulamasını kullanabilirsiniz.

SuperPhoto Free (Android) İçin Yorum Yap