SuperPhoto Free (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
4.10
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin SuperPhoto Free Uygulaması

SuperPhoto Free, fotoğraflara efekt vermek için iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) ile uyumlu ücretsiz ve Türkçe fotoğraf efektleri uygulamasıdır. Android telefon veya tablet de fotoğraflarınıza daha sanatsal bir görünüm kazandırmak için çok güzel bir uygulamadır.

Galerideki fotoğraflarınızı veya kameradan bir fotoğraf çekerek veya Facebook fotoğraflara efekt vermek için imkan sağlar. Yani iOS cihazlarınız ile neredeyse her fotoğrafa çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.

Filtreler, 3B, Kombinasyonlar, Bokeh, Çerçeveler, Dokular, Desenler ve Fırçalar kategorsinde 200’den fazla efekt bulacaksınız. Favoriler imleci özelliği mevcuttur.Tek yapmanız gereken uygulama içerisinde bir fotoğraf açmak ve hazır efektleri tek bir dokunuşla uygulayın. Uygulama kullanımı ve efektlerini severseniz SuperPhoto Full versiyonu 1500+ efekt & açılmış filtreler, HD kalitesi sunuyor. Ayrıca ücretsiz sürümde çıkan reklamlar ücretli sürümde artık olmayacak.

Fotoğraflara efekt uygulamak için ücretsiz ve Türkçe bir uygulama arıyorsanız iPhone, iPad için SuperPhoto Free uygulamasını kullanabilirsiniz. SuperPhoto uygulamasının Full versiyonunu Apple Store üzerinde bulamadım. Uygulamanın ücretsiz sürümü içerisinde indirme bağlantısı verebilir.

SuperPhoto Free (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap