SuperPhoto Free (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin SuperPhoto Free Uygulaması

SuperPhoto Free, fotoğraflara efekt vermek için Windows Phone mobil cihazlar ile uyumlu ücretsiz ve Türkçe fotoğraf efektleri uygulamasıdır. Telefon veya tablet de fotoğraflarınıza daha sanatsal bir görünüm kazandırmak için çok güzel bir uygulamadır.

Galerideki fotoğraflarınızı veya kameradan bir fotoğraf çekerek veya Facebook fotoğraflara efekt vermek için imkan sağlar. Yani Windows Phone cihazınız ile neredeyse her fotoğrafa çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.

Filtreler, 3B, Kombinasyonlar, Bokeh, Çerçeveler, Dokular, Desenler ve Fırçalar kategorsinde 200’den fazla efekt bulacaksınız. Tek yapmanız gereken uygulama içerisinde bir fotoğraf açmak ve hazır efektleri tek bir dokunuşla uygulayın. Uygulama kullanımı ve efektlerini severseniz SuperPhoto ücretli versiyonu 1500+ efekt & açılmış filtreler, HD kalitesi sunuyor. Ayrıca ücretsiz sürümde çıkan reklamlar ücretli sürümde artık olmayacak.

Fotoğraflara efekt uygulamak için ücretsiz ve Türkçe bir uygulama arıyorsanız Windows Phone için SuperPhoto Free uygulamasını kullanabilirsiniz.

SuperPhoto Free (Windows Phone) Hakkında Yazılar

SuperPhoto Free (Windows Phone) İçin Yorum Yap