SuperPhoto Full (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.03
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin SuperPhoto Full Uygulaması

SuperPhoto Full, fotoğraflara efekt vermek için Android mobil cihazlar ile uyumlu fotoğraf efektleri uygulamasıdır. Android telefon veya tablet de fotoğraflarınıza daha sanatsal bir görünüm kazandırmak için çok güzel bir uygulamadır.

Galerideki fotoğraflarınızı veya kameradan bir fotoğraf çekerek veya Facebook fotoğraflara efekt vermek için imkan sağlar. Yani Android cihazınız ile neredeyse her fotoğrafa çeşitli efektler uygulayabilirsiniz.

Filtreler, 3B, Kombinasyonlar, Bokeh, Çerçeveler, Dokular, Desenler ve Fırçalar kategorsinde 1500’den fazla efekt bulacaksınız. Favoriler imleci özelliği mevcuttur.Tek yapmanız gereken uygulama içerisinde bir fotoğraf açmak ve hazır efektleri tek bir dokunuşla uygulayın. Uygulama kullanımı ve efektlerini severseniz SuperPhoto Full versiyonu 1500+ efekt & açılmış filtreler, HD kalitesi (1280×1280 e kadar) sunuyor.

SuperPhoto Full uygulama Android mobil cihazlar için harika efekt ve filtreler uygulamak için kullanabileceğiniz kaliteli bir program olacaktır.

SuperPhoto Full (Android) İçin Yorum Yap