Supremo Remote Desktop

Sponsorlu Bağlantılar
3.2.1.674
Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü Paylaşım ve Uzaktan Bilgisayar Kontrol Etme Programı

Supremo Remote Desktop, masaüstü paylaşımı ve uzaktan bilgisayar kontrol etmeyi sağlayan ücretsiz bir program. Bir kaç saniye içerisinde uzaktaki bilgisayara bağlanarak kolayca kontrol etmeyi sağlar.

Bir şirketin müşterileri için veya bir arkadaşınıza uzaktan yardım etmek için kullanabileceğiniz faydalı bir programdır. Bilgisayarlar arasında bağlantı sağlaması için her iki bilgisayarda da Supremo Remote Desktop programının yüklü olması gerekir.

Supremo ile kolayca uzak masaüstüne bağlanın

Supremo Remote Desktop ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Kurulum yapmadan direkt çalışır. Size ait bir ID numarası ve şifre göreceksiniz. Erişim sağlanması için karşıdaki bilgisayardan sizin ID numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Bu bilgiler girildikten sonra karşıdaki bilgisayarda sizin masaüstü görüntünüz gözükecektir. Artık herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Karşıdaki bilgisayardan sizin bilgisayarınız üzerinde işlemleri yapabilir.

Bu tarz programlar özellikle uzaktan yardım etmek için tasarlanmıştır. Bilgisayarda oluşan herhangi bir sorun için uzaktan yardım almanıza yardımcı olması için Remote Desktop programları kullanılmaktadır.

Supremo Remote Desktop programı bir bilgisayara aynı anda birden fazla kullanıcı ile bağlanabilme özelliği ile dikkat çekmektedir. Konferans düzenlemek isteyenler için bu özellik faydalı olacaktır. Tek bir bilgisayar üzerinden birden fazla kullanıcıya erişim sağlayarak bilgi akşını daha kolay hale getirebilirsiniz. Ayrıca FTP programları gibi dosya transferi yapabilirsiniz.

Güvenli bir şekilde uzaktan PC kontrol etmek isteyenler için yardımcı olacak Supremo Remote Desktop programını denemenizi tavsiye ederim.

Supremo Remote Desktop İçin Yorum Yap