Swarm (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.8
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Yer Bildirimi ve Mesajlaşma Uygulaması

1.5/5, Toplam: 2 kişi

Swarm, İOS cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) çevrenizdeki insanlarla daha hızlı iletişim kurmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Konumunuzda olan insanlarla tanışma fırsatı sunmaktadır.

Arkadaşlarınla buluşmak istiyorsanız  Swarm uygulamasını açın ve yakında olan arkadaşlarınızı görün. O an ne yapıyorsanız arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Check-in yapmak her zamankinden daha hızlı ve daha eğlenceli olacak. Eğlenceli bir şeyler yapmak için yakındaki bütün arkadaşlarınla kolayca mesajlaşmaya başla.

Swarm uygulamasını açın yer bildirimi yapın ve yakınlarda kimler var görün. Aynı konumda olan arkadaşlarınızla görüşün veya yeni insanlarla tanışın. Arkadaşların ile buluşmak istediğin zaman ve sana en yakın olanları görmek için Swarm uygulamasını denemelisin.

O an için neler yaptığınız paylaşabilir, daha kolay ve eğlenceli bir şekilde Check-in yapabilirsiniz. Yakın arkadaşlarını görmekle kalmayacak ayrıca onlar ile kolay bir şekilde de  mesajlaşabileceksiniz. Ayrıca yer bildirimlerinizi de kolayca aktarabilirsiniz.

iPhone, iPad için Swarm uygulaması konumunuza yakın olan insanlarla tanışma fırsatı sunar. Sizde Swarm uygulamasını indirin ve çevrenizdeki insanlarla tanışma fırsatı bulun.

Swarm (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap