Sweet Home 3D

Sponsorlu Bağlantılar
5.4
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz 3D İç Mekan Tasarım ve Çizim Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Sweet Home 3D 3D önizleme ile, bir evin 2B planı üzerinde mobilya yerleştirmeye yardımcı olan bir açık kaynak kodlu ücretsiz 3D iç mekan tasarım ve çizim yazılımıdır. Program kolay kullanım sunuyor, mobilya, kapı, pencere ve diğer elemanları sürükle ve bırak kullanım kolaylığı sunan bir arayüz ile geliyor. Program içeriğinde kapsamlı 3D ev mobilya eşyaları ile dolu bir kütüphane ile geliyor ve eklemek için 3D model ve nesne kütüphanelerinden ek nesneler indirebilirsiniz. Her nesne özelleştirilmiş ve mümkün olduğunca yakın olarak gerçek mobilyalarla aynı büyüklükte olabilir.

Sweet Home 3D ayrıca bir ziyaretçinin bakış açısıyla odayı görüntülemenizi sağlayan “Virtual Visit (Sanal Ziyaret)” denilen bir özellik ile birlikte geliyor. Plan çerçevesinde hareket görüntüleme açısını ve perspektifi ayarlama ve hatta sanal izlenecek bir video oluşturabilirsiniz.

Ev planları aktarma, özelleştirilebilir ışık efektleri, arka plan görüntüleri aktarma, bakış açısı belirteçleri ve daha fazlasını içerir. 3D modelleme adına her şeyi içerisinde bulacağınız Sweet Home 3D programını denemekte fayda var.

Sweet Home 3D standart dosya formatında PDF, bitmap veya vektör grafik görüntüleri, videolar ve 3D dosyalar, SVG, MOV, OBJ, PNG ve diğerleri dahil olmak üzere içe aktarmayı destekler.

Evinizin iç mekanı ve mobilya eşyalarını yerleştirmek adına ücretsiz 3D iç mekan tasarım ve 3D modelleme programı arıyorsanız Sweet Home 3D programını tavsiye ederim.

Sweet Home 3D İçin Yorum Yap