SwiftKey Keyboard

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Akıllı Klavye Uygulaması

SwiftKey Keyboard uygulamasını Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanmanız için geliştirilen ücretsiz bir klavye uygulamasıdır. Uygulama sayesinde çok çabuk şekilde yazı yazabileceksiniz.

SwiftKey Keyboard uygulaması adından da anlaşılacağı gibi akıllı klavye olup amacı size daha hızlı bir şekilde yazı yazdırmaktır. Çünkü uygulama akıllı bir klavye olduğundan dolayı size yazı yazarken yardımcı olacak şekilde bir sonraki kelimeyi tahmin ederek ona uygun kelimeleri göstermektedir. Böylece bir tıkla sonraki kelimeyi yazmış olursunuz. Bünyesinde 800 farklı emoji olduğundan dolayı en karışık yazı yazma durumlarından bile size yardımcı olabilmektedir.

En çabuk şekilde SMS, sohbet, metin ve e-posta yazmak için yardımcı olur ve böylece yazmak istediğiniz yazıları en az zaman harcayarak yazacaksınız. Ayrıca 30 farklı renk seçeneği bulunan temalar içerisinden seçerek klavyeyi özelleştirebilirsiniz. Son olarak aynı anda 3 farklı dil seçeneğini seçerek yazabilirsiniz. Bu ve daha fazla özelliği ile güzel bir uygulama olarak göze çarpıyor.

SwiftKey Keyboard İçin Yorum Yap