SwiftKey Keyboard

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Akıllı Klavye Uygulaması

SwiftKey Keyboard en iyi akıllı klavye programlarından bir tanesidir. Bu program sayesinde sizde daha hızlı ve kolay bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Ücretsiz olan SwiftKey Keyboard yazı yazarken bir sonraki kelimeyi tahmin ettiğinden dolayı size daha çabuk yazma imkanı sağlar. Yanlış yazsanız bile akıllı otomatik özelliği size yardımcı oluyor.

SwiftKey Keyboard‘da 800’den fazla emoji karakteri ve daha fazlası bulunuyor. Hızlı SMS, sohbet, metin ve e-posta yazışmaları için en hızlı bir şekilde yazma imkanı sağlayan en iyi klavye uygulamaları arasında yer almaktadır. 30 renkli tema seçeneği, her çeşit ekran boyutuna ayarlama, cihazınız için klavye düzenleri gibi özelleştirme seçenekleri. 60’dan fazla dil seçeneği sunan uygulama ile aynı anda 3 farklı dilde yazı yazma seçeneği de bulunuyor.

Android sürümü de bulunan uygulamanın en güzel yönlerinden bir tanesi olarak siz yazı yazdıkça SwiftKey Keyboard düşünce okuyan kelime tahminleri sayesinde ileri ki dönemlerde size daha fazla yardımcı olmaktadır. Karışık şekilde yazsanız bile akıllı düzeltme seçenekleri size yardımcı oluyor.

SwiftKey Keyboard İçin Yorum Yap