SwiftKey Klavye (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin SwiftKey Klavye Uygulaması

SwiftKey Klavye, en iyi kelime tahmini sunan, akıllı otomatik düzeltme, 800’den fazla emoji ve çok daha fazlasını sunan Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe bir klavye uygulamasıdır. Android telefonun varsayılan klavyesinden memnun değilseniz iyi bir seçim olacaktır.

SwiftKey Klavye kullanım özellikleri ile bir çok kullanıcı için cazip hale gelmiştir. Bu klavye uygulaması Android akıllı telefon ve tablet üzerinde akıllı ve hızlı yazma imkanı sunar. Klavyeyi çok kullananlar için iyi bir alternatif olacaktır. Hızlı SMS yazmak istiyorsanız, daha hızlı sohbet etmek istiyorsanız Android cihazlar için en iyi klavye uygulaması diyebiliriz.

SwiftKey Klavye bir çok özelleştirme imkanı sunmaktadır. 30 renkli tema arasından seçim yapabilirsiniz. Her türlü ekran boyutu ve cihazınıza uygun klavye düzenleri ile iyi bir seçim yapacağınızı düşünüyorum.

800’den fazla emoji karakterleri (suratlar) arasından seçim yapabilir ve akıllı emoji tahminin keyfini çıkarın. SwiftKey Klavye uygulamasının en önemli ve tercih edilmesinin nedeni akıllı tahmin özelliğidir. Bu da kullanıcılar için vazgeçilmez bir özelliktir.

SwiftKey Klavye son güncellemesi ile Android 6.0.1 cihazları için yeni emoji desteği sunar. Android Marshmallow desteği oldu. Geri silme işlemindeki yazma davranışında geliştirmeler sunar. Bir mesajın başında URL yazmaya başlarsanız otomatik olarak düzeltilmez ve ilk “w” büyük harf olmaz

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

SwiftKey Klavye (Android) İçin Yorum Yap