Sygic (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sygic GPS Navigasyon ve Harita Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

Sygic, Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe internetsiz GPS Navigasyon, Harita uygulamasıdır. İnternet bağlantısı gerektirmeden TomTom ve diğer sağlayıcıların yüksek kaliteli haritaları kullanabilmeniz için Windows telefonda, tablette veya SD kartta saklanır.

Sygic uygulaması daha iyi bir kullanım için programı satın almanızı ister ama ücretsiz sürümü işinize yarayacaktır. Ücretli sürüme yükseltmenin avantajı, ömür boyu 3B haritalar, her dönüşte yol gösteren sesli navigasyon, şerit yardımı, hız sınırı uyarıları ve karmaşık kavşaklarda şerit göstergesi okları bulunan kavşak görünümü.

Sürekli ücretsiz kullanım için ise GPS, çevrimdışı TomTom haritalar, POI’lar, rota-yol tarifi planlama ve ücretsiz harita güncellemeleri sunar.

Sygic uygulamasının ana özelliklerine bakacak olursak; Cihazda kayıtlı yüksek kaliteli TomTom haritaları. Sadece GPS üzerinden çalışır, internet gerekli değildir. Sokak sokak yol gösteren sesli navigasyon. Önceden yüklenmiş milyonlarca ücretsiz POI. Ücretsiz harita güncellemeleri ve ücretsiz POI veritabanı güncellemeleri. Ücretsiz sabit hız kamerası güncellemeleri. Uygulama içinden satın alınabilen Head-up Display (HUD).

Yola odaklanmayı sağlamak için Cadde İsmi seslendirme. Seçim yapabileceğiniz üç alternatif rota-yol tarifi. Kolay Sürükle ve Bırak özelliğiyle rota düzenleme. Ziyaret etmek istediğiniz yerler için ara noktalar. Rota üzerindeki Paralı Yollardan kaçınma.

Güvenli şerit değiştirmek için Dinamik Şerit Yardımı. Otoyol çıkışlarını vurgulayan Kavşak Görünümü. Hız Sınırını aşma uyarılar. Sabit hız kamerası uyarıları. Diğer sürücülerden alınan polis tuzağı uyarıları.

Kolay uyum sağlamak için 3B Şehir ve Manzara Görünümü. Yürüyüş ve keşif için Yaya Navigasyonu. Tablet ve HD ekranlar için optimize edilmiş grafikler. Bluetooth veya kablo ile araç Ses Sistemi Entegrasyonu.

Sygic uygulamasının sunduğu ücretsiz haritalar:

Cezayir, Andorra, Angola, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Belçika, Benin, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Burkina Faso, Kamerun, Kanada, Kanarya Adaları, Kolombiya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gabon, Almanya, Gana, Cebelitarık, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Şili, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, İtalya, Kenya, Kuveyt, Letonya, Lesotho, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Makau, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Moritanya, Mauritus, Mayotte, Meksika, Monako, Fas, Mozambik, Namibya, Hollanda, Yeni Zelanda, Nijer, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Reunion, Romanya, Rusya, San Marino, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Svaziland, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tanzanya, Tayland, Togo, Tunus, Türkiye, Uganda, Ukrayna, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, ABD, Vatikan, Zambiya, Zimbabve, Venezuela, İsrail, Hindistan, Vietnam.

Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe internetsiz navigasyon programı arayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Sizde hemen Sygic uygulamasını indirin.

Sygic (Windows Phone) İçin Yorum Yap