SyncDroid (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC için Android yedekleme ve veri aktarma programı

SyncDroidAndroid yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlemini yönetmeye yardımcı Windows PC için ücretsiz bir uygulama. Android telefondan ve tabletten bilgisayara yedek almak, kablolu ve kablosuz veri aktarmak için harika bir uygulamadır.

Bu uygulama hem Android hem de Windows PC için yüklenmeli ve bağlantı sağlandıktan sonra PC ve Android arasında veri transferi ve senkronizasyonu sağlanabilir. Android telefon ve PC arasında SMS, Rehber, Çağrı Kayıtları, Yer imleri, Müzikler, Videolar, Fotoğraflar ve SD Kart Resimleri kolayca senkronize edilebilir.

SyncDroid uygulaması Windows bilgisayardan Android telefondaki verileri daha kolay yönetmek için tasarlanmıştır. Android cihazdaki verileri ve dosyaları yedekleme ve geri yükleme aracı olarak kullanabilirsiniz. Wi-Fi veya USB bağlantı kablosu ile PC ve Android mobil cihaz arasında bağlantı sağlayabilirsiniz.

Android videoları, müzikleri, fotoğrafları ve diğer bir çok veriyi kolayca bilgisayara aktarabilirsiniz. SyncDroid programı Samsung, HTC, Sony, LG, Google ve hemen hemen tüm Android cihazları desteklemektedir.

Not: USB bağlantısı ile bağlanmadan önce telefonunuzda USB hata ayıklama modunu etkinleştirmeniz gerekir.

WiFi bağlantısı için Android telefona SyncDroid uygulamasını yüklemeniz gerekir.

Android telefondaki verileri bilgisayara yedeklemek ve daha sonra geri yüklemek için SyncDroid programını denemenizi tavsiye ederim. Özellikle Android telefondan bilgisayara WiFi-kablosuz veri aktarmak istiyorsanız yardımcı olacaktır.

SyncDroid (Android)
Android yedekleme ve veri aktarma uygulaması

SyncDroid (Windows PC) Hakkında Yazılar

SyncDroid (Windows PC) İçin Yorum Yap