SyncDroid (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.8
Sponsorlu Bağlantılar

Android yedekleme ve veri aktarma uygulaması

SyncDroidAndroid yedekleme ve kablosuz veri aktarmak için yardımcı olan ücretsiz bir uygulama. Android telefondan ve tabletten bilgisayara yedek almak, kablosuz veri aktarmak için harika bir uygulamadır.

Bu uygulama hem Android hem de Windows PC için yüklenmeli ve bağlantı sağlandıktan sonra PC ve Android arasında veri transferi ve senkronizasyonu sağlanabilir. Android telefon ve PC arasında SMS, Rehber, Çağrı Kayıtları, Yer imleri, Müzikler, Videolar, Fotoğraflar ve SD Kart Resimleri kolayca senkronize edilebilir.

SyncDroid uygulaması Windows bilgisayardan Android telefondaki verileri daha kolay yönetmek için tasarlanmıştır. Android cihazdaki verileri ve dosyaları yedekleme ve geri yükleme aracı olarak kullanabilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı ile PC ve Android mobil cihaz arasında veri aktarımı yapabilirsiniz.

Android videoları, müzikleri, fotoğrafları ve diğer bir çok veriyi kolayca bilgisayara aktarabilirsiniz. SyncDroid programı Samsung, HTC, Sony, LG, Google ve hemen hemen tüm Android cihazları desteklemektedir.

Android telefondaki verileri bilgisayara yedeklemek ve daha sonra geri yüklemek için SyncDroid programını denemenizi tavsiye ederim. Özellikle Android telefondan bilgisayara WiFi-kablosuz veri aktarmak istiyorsanız yardımcı olacaktır.

SyncDroid (Windows PC)
Windows PC için Android yedekleme ve veri aktarma programı

SyncDroid (Android) Hakkında Yazılar

SyncDroid (Android) İçin Yorum Yap