SynciOS Manager (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
6.1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Android ve iOS Dosya Yöneticisi

  • Hızlı dosya transferi.
  • Hızlı dosya taşıma.
  • Android ve iOS desteği.
  • Türkçe dil desteği.

Syncios Manager yerel Windows bilgisayar ile Android ve iOS mobil cihazları senkronize etmenize olanak sağlayan kolayca veri ve dosya transferi yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe dosya yöneticisidir.

Bilgisayardan Android ve iOS yönetmek için faydalı özellikler ve kullanım kolaylığı sağlıyor. iOS mobil cihazınızı bağladıktan sonra Syncios programını başlatın, iOS cihazınızın içeriğini görüntüleyebilir ve bilgisayardan mobil cihazınıza veya mobil cihazdan bilgisayara dosya kopyalamak / taşımak / aktarmak istediğiniz öğeleri seçin.

Eşitleme özelliklerine ek olarak, Syncios ayrıca iOS uyumlu formatları (MP4, M4V ve MOV) dönüştürmek için kullanabileceğiniz video ve ses dönüştürücü yanı sıra ses formatlarından kendi zil seslerinizi oluşturmak için Ringtone Maker içerir.

Fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları iOS cihazlar ile bilgisayar arasında kolayca transfer edebilirsiniz. Kısacası bilgisayar ile Android ve iOS mobil cihazlar arasında kolay ve hızlı bir şekilde dosya transferi ve taşıma yapmanı imkanı sunuyor.

Not: Syncios ile iOS cihazları yönetmek için için iTunes yüklü olması gerekir.

Syncios Manager programı sayesinde Windows bilgisayarlardan Android ve iOS mobil cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) yönetmek, dosya transferi sağlamak ve senkronizasyon yapmak artık daha kolay olacak.

SynciOS Manager İndir (Mac)
Mac İçin iPhone, iPad, iPod touch Dosya Yöneticisi
Android ve iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazları bilgisayardan yönetmek, bilgisayar ile bu iOS cihazlar arasında fotoğraf, video, müzik, belge vb dosya transferi yapmak için Syncios ücretsiz ve Türkçe yazılımını kullanabilirsiniz.

SynciOS Manager (Windows) Hakkında Yazılar

SynciOS Manager (Windows)” İçin Bir Cevap

SynciOS Manager (Windows) İçin Yorum Yap