SynciOS Manager (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.8
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin iPhone, iPad, iPod touch Dosya Yöneticisi

  • Hızlı dosya transferi.
  • Hızlı dosya taşıma.

Syncios Manager for Mac yerel Mac bilgisayar ile iOS mobil cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) senkronize etmenize olanak sağlayan kolayca veri ve dosya transferi yapmayı sağlayan ücretsiz dosya yöneticisidir.

Bilgisayardan iOS yönetmek için faydalı özellikler ve kullanım kolaylığı sağlıyor. iOS mobil cihazınızı bağladıktan sonra Syncios programını başlatın, iOS cihazınızın içeriğini görüntüleyebilir ve bilgisayardan mobil cihazınıza veya mobil cihazdan bilgisayara dosya kopyalamak / taşımak / aktarmak istediğiniz öğeleri seçin.

Eşitleme özelliklerine ek olarak, Syncios ayrıca iOS uyumlu formatları (MP4, M4V ve MOV) dönüştürmek için kullanabileceğiniz video ve ses dönüştürücü yanı sıra ses formatlarından kendi zil seslerinizi oluşturmak için Ringtone Maker içerir.

Fotoğraf, video, müzik ve diğer dosyaları iOS cihazlar ile bilgisayar arasında kolayca transfer edebilirsiniz. Kısacası bilgisayar ile iOS mobil cihazlar arasında kolay ve hızlı bir şekilde dosya transferi ve taşıma yapmanı imkanı sunuyor.

Not: Syncios ile iOS cihazları yönetmek için için iTunes yüklü olması gerekir.

Syncios Manager for Mac programı sayesinde Mac bilgisayarlardan iOS mobil cihazları (iPhone, iPad, iPod touch) yönetmek, dosya transferi sağlamak ve senkronizasyon yapmak artık daha kolay olacak.

SynciOS Manager İndir (Windows)
Windows İçin Android ve iOS Dosya Yöneticisi
iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazları Mac bilgisayardan yönetmek, bilgisayar ile iOS cihazlar arasında fotoğraf, video, müzik, belge vb dosya transferi yapmak için Syncios ücretsiz yazılımını kullanabilirsiniz.

SynciOS Manager (Mac) Hakkında Yazılar

SynciOS Manager (Mac) İçin Yorum Yap