Synei System Utilities

Sponsorlu Bağlantılar
4.52
Sponsorlu Bağlantılar

PC Temizleme ve Hızlandırma Programı

Synei System Utilities, bilgisayarınız için komple bakım-onarım paketi. Bu program, hızlandırmak, temizlemek, güvenlik ve bilgisayarınızın yeni gibi çalışmasını sağlamak için sisteminizi onarır. Gereksiz dosyaları temizleyerek diskteki gereksiz yer kaplamayı ortadan kaldırır. Disk birleştirme özelliği, bilgisayarın sabit sürücü dosyalarını yeniden düzenler, böylece görevlerin daha hızlı başlamasını sağlar.

Program sistemi optimize etmek için; PC temizleme, tarayıcı hızlandırma, tarayıcı geçmişini temizleme, başlangıç yöneticisi, disk birleştirme, kayıt defteri temizleme, hard disk tamir etme, casus yazılımlara karşı koruma gibi pek çok faydalı araçlar sunmaktadır. Hem bilgisayarınızı hızlandırmak, hem güvenliğini sağlamak için iyi bir tercih olabilir.

İnternet geçmişini ve gereksiz dosyaları temizleyin

Sürekli olarak internette gezindiğiniz zaman, tarayıcılar varsayılan olarak geçmişi saklar. Tarayıcı geçmişinin yığılması bir zaman sonra tarayıcının istikrarlı çalışmasına engel olmaktadır. Bu uygulama sayesinde kolayca internet geçmişini temizlemek mümkündür.

Sadece internet geçmişi değil, ayrıca bilgisayarda yer alan gereksiz dosyaları temizler. Sürücü birleştirme de yaparak, yanıt verme hızını artırabilirsiniz.

Bilgisayarım çok yavaş çalışıyor, hızlandırmak için ne yapabilirim diyorsanız Synei System Utilities programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarı temizleyerek, bakım-onarımını yaparak performansı artırmaya yardımcı olacaktır. Synei System Utilities Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunmaktadır.

Windows için diğer sistem optimizasyon programlarına da göz atabilirsiniz.

Synei System Utilities İçin Yorum Yap