System Information Viewer (SIV)

Sponsorlu Bağlantılar
5.16
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sistem Bilgisi Öğrenme Programı

System Information Viewer (SIV) Windows bilgisayarınıza ait sistem bilgisini detaylı bir şekilde görüntülemeyi sağlayan ücretsiz sistem bilgisi öğrenme programıdır. System Information Viewer bilgisayara ait ağ, donanım, sensörler ve işletim sistemi bilgilerini görüntüler.

Windows bilgisayarınıza ait başlıca özellikleri görüntülemek çok kolaydır. Ama System Information Viewer (SIV) ile daha detaylı bir şekilde özellikle işlemci, RAM, ekran kartı, pil-batarya, USB donanım bilgileri hakkında detaylı bilgiler sunar.

System Information Viewer (SIV) programı ile Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemlerine ait detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. System Information Viewer (SIV) portable bir program olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez.

Windows için diğer sistem bilgisi öğrenme programlarına göz atabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

System Information Viewer (SIV) İçin Yorum Yap