System Mechanic Free

Sponsorlu Bağlantılar
15.0.1.4
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sistem Bakım ve Onarım Araç Paketi

1/5, Toplam: 1 kişi

System Mechanic Free, bir çok sistem bakım ve onarım araçlarını içinde barındıran güçlü ve ücretsiz komple bir bakım paketidir. Windows bilgisayarın geç açılması, çökmesi, internet ve dosya indirme hızının düşük olması, müzik, video veya program yükleme hataları gibi sorunlar yaşıyorsanız bu ücretsiz program yardımcı olacaktır.

Program bakım ve onarım araçları sayesinde sisteminizi iyileştirmek ve eski haline getirmek mümkün olacak. Bilgisayarınızın bakımını düzenli olarak yapmazsanız yavaşlama ve hatta çökme tehlikesi yaşayabilirsiniz. System Mechanic Free programı ile düzenli olarak bakım ve onarım çalışması yaparak sistemi hızlandırmak mümkündür.

System Mechanic Free kayıt defteri sorunlarını giderme, internet bağlantısı hatalarını onarma, kırık kısayolları düzeltme, boşa kullanılan RAM belleği iyi duruma getirme, başlangıç doktoru ile Windows açılışını yavaşlatan bir çok sorunu ortadan kaldırma, temel sürücü hızlandırma, sistemdeki gereksiz dosyaları ve yığılmaları temizleme özellikleri içerir. Sunduğu bu optimizasyon araçları sayesinde bilgisayarınızda gözle görülür bir hızlanma olacaktır.

Windows için diğer optimizasyon programlarına göz atabilirsiniz.

Sistem sorunlarını gidermek, bakım ve onarım yapmak, bilgisayar açılışını hızlandırmak, gereksiz dosyaları temizlemek ve RAM bellek kullanımını daha kararlı hale getirmek için System Mechanic Free ücretsiz programını kullanabilirsiniz.

System Mechanic Free İçin Yorum Yap