System Ninja Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.8
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz sistem temizleme ve optimizasyon programı

System Ninja Free yaygın önemsiz dosyaları tarar ve gereksiz dosyaları kaldırmak için olanak sağlayan ücretsiz sistem temizleyicidir. Ayrıca başlangıç ​​yöneticisi, işlem yöneticisi, sistem donanım bilgileri öğrenme ve bir dosya analisti dahil olmak üzere birçok ek araçlar ile geliyor.

Hızlı bir genel sistem temizleme için tasarlanmış iyi bir taşınabilir araçtır. Rakiplerinde (tarayıcı özel ayarları, çerez istisnalar, özel ayarları vb) bulunan gelişmiş özellikler ve yapılandırma seçeneklerinin bazılarından yoksun ama kullanımı kolay bir temizleme programı arıyorsanız bu araç faydalı olacaktır.

System Ninja dosya tarama motoru bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları kaldırır. Winapp2.ini binden fazla ek programlar için temizleme desteği ekler. System Ninja Free programı bilgisayarınız için tam bir sistem optimizasyon programıdır. Denemekte fayda var diye düşünüyorum.

System Ninja’yı kullanmak için Microsoft .NET Framework 4.0 yüklü olmalıdır. Windows XP (SP3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10’u destekler.

System Ninja Free Hakkında Yazılar

System Ninja Free İçin Yorum Yap