System Ninja: Windows 7 | 8 için Ücretsiz Sistem Optimizasyon Programı

Sponsorlu Bağlantılar

System Ninja istenmeyen gereksiz dosyaları, kayıt defteri girdileri, optimizasyon ayar önerileri ve bilgisayar performansını artırmak ya da en azından korumak için ücretsiz bir sistem optimizasyon programıdır.

Bunun dışında; bir Başlangıç ​​Yöneticisi, İşlem Yöneticisi ve P3P Kayıt Defteri Geçmişi temizleme aracı mevcut. Pek çok ücretsiz ve iyi Windows optimize programları olsa da, System Ninja programını denemek isteyebilirsiniz.

System Ninja İnceleme

System Ninja programını başlattığınız zaman, arayüzü dört bölüme bölünmüş olduğunu fark edeceksiniz. İlk olarak, başlatma sırasında bir önemsiz tarayıcı sekmesi açıyor. Sonra, Sistem araçları ve daha sonra PC Analizi ve son olarak Seçenekler ekrana geliyor.

Junk Cleaner (Önemsiz Temizleyici)

Bu modül bazı programlar tarafından kalan gereksiz dosyalar için sisteminizi tarar. Sistem taraması tamamlandıktan sonra, dosyaları silebilir ya da yok sayabilirsiniz.

System Ninja Junk Scanner

Silinebilir dosyaları içerir;

  • Windows Geçici Dosyalar
  • Thumbs.db dosyaları
  • Tüm dizinlerdeki .tmp dosyaları,
  • Oyun önbellekleri
  • Windows Günlükleri
  • Ortak Torrent Etiketleri

System Tools (Sistem araçları)

Sistem Araçları sekmesi açılışta uygulama yüklemelerini kontrol etmenizi sağlayan Startup Manager – Başlangıç ​​Yöneticisi içerir. Önyükleme işlemi, bilgisayar açılışında istenmeyen uygulamaları kaldırmayı sağlar. Bilgisayar başlangıcı ile ilgili tüm kontrolleri sağlar.

System Ninja Startup Manager-System Tools

App Uninstaller (Uygulama Kaldırıcı) kullanılmayan veya gereksiz programları kaldırmayı sağlar.

System Ninja App Uninstaller

Daha sonra Process Manager (İşlem Yöneticisi) var. Bu bölümde, Görev Yöneticisine geçmeden gelişmiş kullanıcılar için hızlı bir şekilde istenmeyen programları sonlandırmaya izin verir.

PC Analysis (PC Analiz)

PC Analiz bölümü İşlemci, sabit diskler, mantıksal diskler, anakart ve işletim sistemi, Bios yazılımı gibi önemli donanım bileşenleri hakkında bilgileri kontrol etmenizi sağlar.

System Ninja PC-Analysis

Options (Seçenekler)

Ücretsiz farklı seçenekleri yapılandırmak için izin verir. Örneğin, dosyaları silinmeden önce bir uyarı göster, otomatik güncellemelerin System Ninja tarafından kontrol edilmesini devre dışı bırakabilirsiniz ve daha fazlası.

System Ninja Windows bilgisayarınız için tam bir optimizasyon yazılımıdır ve çeşitli ayar seçenekleri ve optimizasyon modülleri sunmaktadır.

System Ninja İndir – Free Download

System Ninja programı Türkçe dil desteği sunmuyor. Ama kullanışlı bir program. System Ninja programını aşağıdaki bağlantıdan indirin.

System Ninja Free İndir
Windows için ücretsiz sistem temizleme ve optimizasyon programı

System Ninja: Windows 7 | 8 için Ücretsiz Sistem Optimizasyon Programı İçin Yorum Yap