Table Top Racing Free

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Savaşçı Araba Yarışı

Table Top Racing, WipEout tarafından geliştirilen ve size sunulan ücretsiz ödüllü bir savaş yarışçısı oyunudur. Konsol kalitesinde grafikler ve yoğunlaştırıcı oyun ile saatlerce oynayabileceğiniz zorlu görevleri sizlere sunuyor.

Table Top Racing yarış pistleri ve büyük engeller dünyasında birbiriyle savaşan her türlü çılgın araç bulunuyor. Garajda arabalarını yükselt, hem kamyonet silahlarında hem de tekerlek silahlarında uzmanlaş ve devre limitlerini ve gizli kestirme yollarını keşfet. Android TV, oyun kumandaları ve standart uzaktan kumandayla uyumlu. Olağanüstü grafik seçeneği Nexus Player ve Nexus 6’da kullanılabilir.

Table Top Racing ücretli oyununun ücretsiz versiyonu olan bu oyunda uzmanlaşmak için 17 Çılgın araba, 8 inanılmaz yarış pisti, 4 zorlu şampiyonluk, 30’un üzerinde özel etkinlik, 7 eşsiz oyun modu (Savaş Yarışları, Sürükleme modu, Yok Etme, Sıcak Tur, Sadece Yarış, Takip ve Süreli Oyun) 9 kurnaz güç yükseltme sayesinde jeton kazanarak araçları yükselt, yeni arabaların kilidini aç ve bir teklifte yolunu kılavuzun önüne atlatmak için silah cephaneliğini genişlet.

Table Top Racing Free İçin Yorum Yap