TakeMeasure (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
15
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin TakeMeasure Uygulaması

TakeMeasure, Android telefon ve tablet kamerasını kullanarak herhangi bir nesneyi veya uzunluğu ölçmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamadır. Android telefondan uzunluk ölçme ile ilgili bir çok uygulama mevcuttur. Ancak TakeMeasure uygulaması biraz farklı ve kullanım açısından mühendislik harikası diyebiliriz. Her açıdan ölçüm yapabilmeyi sağlıyor.

TakeMeasure uygulamasını telefon kamerasına tanıttıktan sonra, kağıt, karton, banknot gibi algoritmaları kullanarak ölçüm yapabilirsiniz. Kullandığınız referansları vurgulamayı unutmayın. Uygulamanın tanıtım videosunu izlediğiniz de bazı fikirler edinebilirsiniz.

TakeMeasure bir referans nesne sayesinde herhangi bir küçük veya büyük nesnelerin boyutlarını ölçmek için imkan sağlar. Özellikle mühendis arkadaşların beğeneceğini düşündüğümüz uygulamalardan biridir. Bu konu ile ilgili en kısa zamanda blog yazısı hazırlamayı düşünüyoruz. Gerçekten başarılı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Android için TakeMeasure uygulaması ile bir kağıt veya herhangi bir nesne kullanarak bir çok farklı nesneyi ve uzunlukları ölçmek mümkündür. Sizde uygulamayı kullanarak herhangi bir şeyi ölçmeye başlayabilirsiniz. Ancak kullanım videosundan faydalanmanızı tavsiye ederiz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

TakeMeasure (Android) İçin Yorum Yap