Tango (Android APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Tango (APK) uygulaması

3/5, Toplam: 1 kişi

Görüntülü konuşma dendiği zaman akla ilk gelen uygulamalardan biri de Tango‘dur. Tango uygulaması Android ve iOS mobil cihazlar için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Daha önceden bilgisayar üzerinde kullanılabilir olsa da, şimdilerde sadece Android ve iOS üzerinde kullanılabilir.

Tango uygulamasının APK sürümü artık mevcuttur. Tango.apk dosyası Tango üreticiler tarafından resmi olarak indirilebilir duruma getirilmiştir. Sizde Google Play Store üzerinden değilde, Android telefon ve tablete doğrudan indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tango ile yapacağınız görüntülü konuşma ve sesli aramalar tamamen ücretsizdir. Hattınıza ait kontör veya TL’ler kullanılmaz. SMS mesajları ücretsizdir ve mesaj kontörünüzü kullanmaz. Bedava mesajlaşma yapabilirsiniz. Uluslararası ücretsiz arama ve mesajlaşma. Yurt dışındaki arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak konuşun.

Tango kullanımı oldukça kolaydır;

Kullanıcı adı ve parola gerekmez – birkaç saniye içinde hesap oluşturun. Tango’yu kullanan arkadaşlarınızı otomatik olarak bulur.

Aramalar ve mesajlar telefonunuzdaki gibi çalışır. Çoğu akıllı telefonda, tablette ve bilgisayarda çalışır. 3G, 4G ve Wi-Fi’de mükemmel kalite

Profilinizi durum güncellemeleri ve fotoğraflar ile kişiselleştirin. Arkadaşlarınızı kolayca bulun ya da yeni arkadaşlar edinin. 50 arkadaşa kadar Grup Sohbeti. Aramalarınızı ve mesajlarınızı eğlenceli animasyonlarla kişiselleştirin. Görüşme sırasında küçük bir oyun oynayın ya da fotoğraf paylaşın. Tango’nun sunduğu “tavsiye edilen” oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyun, hediyeler gönderin ve liderlik basamaklarını bir bir tırmanın. Fotoğraflarınızı düzenleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Tüm resimlerinizi ve videolarınızı merkezi bir fotoğraf galerisinde bulun.

Ücretsiz olarak sesli ve görüntülü konuşma yapmak için hem PC için hem de mobil için en iyi uygulamalar arasında Tango iyi bir tercih olacaktır.

Tango (Android APK) İçin Yorum Yap