Tango (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Programı

3.67/5, Toplam: 18 kişi

Tango Mesaj, Ses & Görüntü uygulaması ile Android mobil cihazlar üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşma, sesli arama ve görüntülü konuşma yapmanız mümkün olacak. Tango uygulamasının yüklü olduğu tüm Android ve iOS mobil cihaz kullanıcıları İnternet bağlantısı yoluyla sınırsız bir şekilde görüşmeniz mümkündür.

Tango ile yapacağınız görüntülü konuşma ve sesli aramalar tamamen ücretsizdir. Hattınıza ait kontör veya TL’ler kullanılmaz. SMS mesajları ücretsizdir ve mesaj kontörünüzü kullanmaz. Bedava mesajlaşma yapabilirsiniz. Uluslararası ücretsiz arama ve mesajlaşma. Yurt dışındaki arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak konuşun.

Tango kullanımı oldukça kolaydır;

 •  Kullanıcı adı ve parola gerekmeden hesap oluşturun.
 •  Tango’yu kullanan arkadaşlarınızı otomatik olarak bulur.
 •  Aramalar ve mesajlar telefonunuzdaki gibi çalışır.
 •  Çoğu akıllı telefonda, tablette çalışır.
 •  3G, 4G ve Wi-Fi’de mükemmel kalite sunar.

Profilinizi durum güncellemeleri ve fotoğraflar ile kişiselleştirin. Arkadaşlarınızı kolayca bulun ya da yeni arkadaşlar edinin. 50 arkadaşa kadar Grup Sohbeti. Aramalarınızı ve mesajlarınızı eğlenceli animasyonlarla kişiselleştirin. Görüşme sırasında küçük bir oyun oynayın ya da fotoğraf paylaşın. Tango’nun sunduğu “tavsiye edilen” oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyun, hediyeler gönderin ve liderlik basamaklarını bir bir tırmanın. Fotoğraflarınızı düzenleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Tüm resimlerinizi ve videolarınızı merkezi bir fotoğraf galerisinde bulun.

Ücretsiz olarak sesli ve görüntülü konuşma yapmak için hem PC için hem de mobil için en iyi uygulamalar arasında Tango iyi bir tercih olacaktır.

Tango (Android) Hakkında Yazılar

Tango (Android)” İçin 9 Cevap

  1. Tango uygulamasına nasıl kayıt olunur:
   Tango uygulamasını telefona veya bilgisayara yükleyin.Tango uygulamasını yükledikten sonra, uygulamayı açın.

   1. İlk olarak telefon numaranız istenecektir. Telefon numarasını girin.

   2. Facebook’tan edinin düğmesine tıklayarak Facebook hesabınızdan giriş yapabilirsiniz. Facebook’dan giriş yaptığınız zaman, Facebook arkadaşlarınızdan Tango uygulaması yüklü olanları göreceksiniz.

   Veya Profil oluşturmanız gereken alandan; adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi girin. Gereken bilgileri girdikten sonra ilerleyin. Telefon rehberinizdeki arkadaşlarınızdan hangisinin telefonun da Tango uygulaması yüklü ise onları göreceksiniz.Kayıt işlemi bu şekilde yapılıyor. Dilerseniz Facebook hesabınıza bağlanabilirsiniz veya dilerseniz bir kayıt oluşturabilirsiniz. Umarım yardımcı olmuştur.

Tango (Android) İçin Yorum Yap