Tango (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Programı

3.67/5, Toplam: 6 kişi

Tango Messenger uygulaması ile “iPhone”, “iPad”, “iPod touch” mobil cihazlar üzerinden mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Tango uygulaması yüklü tüm cihazlara eğlenceli mesajlar gönderebilir, sesli ve videolu aramalar yapabilirsiniz.

3G, 4G ve Wi-Fi internet bağlantısı sayesinde nerede olursanız olun, dünyanın herhangi bir yerinde ki Tango uygulamasını kullanan arkadaşınız ile tamamen ücretsiz ve “Türkçe” olarak mesajlaşma, görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Tango uygulaması ile yapacağınız her şey tamamen beleştir.

“Tango” ile telefon, tablet ve PC arasında anlık mesajlaşmalar yapabilir, sesli ve videolu görüşmeler yapabilir ya da dilerseniz 50 kadar arkadaşınız ile grup sohbetleri veya teke tek sohbet edebilirsiniz.

Tango ile yapacağınız görüntülü konuşma ve sesli aramalar tamamen ücretsizdir. Hattınıza ait kontör veya TL’ler kullanılmaz. SMS mesajları ücretsizdir ve mesaj kontörünüzü kullanmaz. Bedava mesajlaşma yapabilirsiniz. Uluslararası ücretsiz arama ve mesajlaşma. Yurt dışındaki arkadaşlarınız ile ücretsiz olarak konuşun.

Tango kullanımı oldukça kolaydır;

  •  Kullanıcı adı ve parola gerekmez. Birkaç saniye içinde hesap oluşturun
  •  Tango’yu kullanan arkadaşlarınızı otomatik olarak bulur
  •  Aramalar ve mesajlar telefonunuzdaki gibi çalışır
  •  Çoğu akıllı telefonda, tablette ve bilgisayarda çalışır
  •  3G, 4G ve Wi-Fi’de mükemmel kalite

Profilinizi durum güncellemeleri ve fotoğraflar ile kişiselleştirin. Arkadaşlarınızı kolayca bulun ya da yeni arkadaşlar edinin. 50 arkadaşa kadar Grup Sohbeti. Aramalarınızı ve mesajlarınızı eğlenceli animasyonlarla kişiselleştirin. Görüşme sırasında küçük bir oyun oynayın ya da fotoğraf paylaşın. Tango‘nun sunduğu “tavsiye edilen” oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyun, hediyeler gönderin ve liderlik basamaklarını bir bir tırmanın. Fotoğraflarınızı düzenleyin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Tüm resimlerinizi ve videolarınızı merkezi bir fotoğraf galerisinde bulun.

Sizden hemen iPhone, iPad için Tango uygulamasını yükleyin ve diğer Tango kullanıcıları arasında katılın.

Tango (iPhone / iPad) Hakkında Yazılar

Tango (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap