Tank Battles İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Tank Battles: iPhone/iPad için Ücretsiz Tank Oyunu

Tank Battles, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar (iPhone / iPad) için tasarlanmış, aksiyon dolu ücretsiz ve Türkçe tank oyunudur. Görsel grafikleri ile tam size göre bir oyun.

Kendi tankını oluşturarak savaşa katıl, karşına çıkan rakiplerini yoket. Eğer yok etmezsen yok ederler seni. Kişisel becerelini kullanarak en iyi sen ol. Zorlu bir oyun olmasının yanı sıra şimdiye kadar en heyecan verici çok oyunculu deneyimlerinden birini sunuyor.

Tankını özelleştir. Top, zırh ve kamuflaj gibi 90.000’den daha fazla kombinasyon ile tankınızı özelleştiriniz. Bu oyun bağımlılık yaratacaktır. Eğlenceli vakitler geçirmek için hemen indirin.

Uyumluluk: IPhone 4 ile uyumlu, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5’ler, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad Wi-Fi (3. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (3. nesil), iPad Wi-Fi (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini Wi-Fi, iPad Mini Wi-Fi + Hücresel, iPad Hava iPad Hava Wi-Fi + Hücresel, Retina ekran ile iPad Mini, Retina ekran Wi-Fi + Cellular, iPod touch (4. nesil) ve iPod touch (5. nesil) ile iPad Mini. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Tank Battles – Ekran Görüntüsü

tank-battles-indir-iphone-ipad tank-battles-indir-iphone-ipad-

Tank Battles İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap