Taptiles İndir (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3.5/5, Toplam: 2 kişi

Windows 8.1 Ücretsiz 3B Bulmaca Oyunu

Taptiles, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip Bilgisayar ve Tabletlere indirerek oynayabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe eşleştirmeli bulmaca oyunudur.

Farklı bir heyecan verici oyun arayanlar için Taptiles eşleştirmeli bulmaca oyununu tavsiye ederiz. Bulmacaları çözmek için taşları eşleştirmelisiniz. Küp şeklini alan taşlardan oluşan 3B bulmacaları çözmeye çalışacaksınız. Taşları eşleştirmek için bulmacayı döndürebilirsiniz. Taptiles diğer bulmaca oyunlarından farklı bir oyun deneyimi sunmak için üç mod ve sayısız bulmaca içermektedir. Hızlı Mod’da yüzlerce eşsiz bulmaca oynayın. Orijin Mod, bulmaca becerilerinizi sınamanızı sağlar. Harika grafiklerin, şaşırtıcı efektlerin ve parlak renkli manzaraların tadını çıkarın. Kronometreye saniyeler eklemek ve oynamaya devam etmek için Zaman Taşlarını eşleştirin.

Oyunu 3 farklı modda oynayabilirsiniz:

Hızlı Oyun Modu
Ek süre kazanmak için Hızlı Mod’da taşları çabucak temizleyin. Süre bitmeden kaç tane bulmaca çözebilirsin? Oyunun gidişatını değiştirecek etkileri olan Vahşi Taş, Cevher Taşı ve Zaman Taşı gibi özel bonus taşlardan kazanmak için hızlıca eşleştirin. Hızlı Mod’un kısa ve basit bulmacaları, heyecan verici hızlı bir oyun için idealdir.

Orijin Oyun Modu
Orijin Modu içerisinde daha geniş ve zor bulmacalar ile daha uzun bir süre sınırlaması vardır. Zeka oyunlarını çözün ve bulmacayı süre bitmeden tamamlayın.

Rahatlama Oyun Modu
Bu rahatlatıcı oyun modunda bulmacaları süre kısıtlaması olmadan tamamlayın.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Türkçe
  • Güzel grafikler ve ses efektleri
  • Üç farklı oyun modu
  • Dokunmatik ekran veya fare/klavye kontrollerini desteklemektedir

Taptiles Ekran Görüntüleri

TaptilesTaptiles

Taptiles İndir (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap