TAudioConverter

Sponsorlu Bağlantılar
0.9.8
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Ses Dönüştürücü

4/5, Toplam: 2 kişi
  • Kolay kullanım.
  • Basit bir arayüz.
  • Popüler ses formatları destekler.

TAudioConverter, ses dönüştürmek ve ripleme için kullanılabilecek en iyi ücretsiz ses dönüştürücü programdır. Ses codec için grafiksel bir ön uç, video dosyalarından ses dosyalarına dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Bu, hızlı ve kapsamlıdır. Freemake Audio Converter programına göre daha güzel bir arayüze sahiptir. Dönüştürmek için ekstra işlemler yapmanız gerekmez. Freemake ses formatlarını anlamıyorum olanlar için uygundur. Ama yapacak olanlar için, TAudioConverter istediğiniz şeydir.

TAudioConverter, AAC (Nero dahil), AC3, MP3, MC3, Ogg, ve WMA tüm ses formatlarını ekler ve dönüştürür . Kayıpsız codec desteği ALAC, FLAC, Monkey’s Audio, TAK ve TTA içerir. Bunların yanı sıra WAV ve AIFF var.

TAudioConverter, parmaklarınızın ucunda her şeyi çok kolay bir şekilde yapmak, çıkış biçimi seçmek, toplu dönüştürme yapar (aynı anda birden fazla dosya işleyebilir), ve etiketleri düzenlemenizi sağlar.

Biraz zayıf etiketi desteğine rağmen, TAudioConverter kolayca ses dönüşüm için benim en sevdiğim araçtır. Yalnız 32-bit dosyaları için destek içerir. Ancak 64-bit işletim sistemleri içinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

TAudioConverter Hakkında Yazılar

TAudioConverter İçin Yorum Yap