tbbMeter

Sponsorlu Bağlantılar
0.9.8.4
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bant Genişliği İzleme ve Limit Kontrol Programı

tbbMeter internet kullanımını izlemenize yardımcı olmak için geliştirilen bir ücretsiz bant genişliği izleme ve takip programıdır. Aynı zamanda internet kullanım günün farklı saatlerinde nasıl değiştiğini gösterir. Bu araç, aşırı bant genişliği ücretleri ödemeden kaçınmak veya aylık kullanım kotasını nedenleri bulmak ve kapatmak için imkan sağlar. tbbMeter internet trafiği üzerinde yönetim sağlar.

Bilgisayarınızın internet kullanımını gerçek zamanlı olarak izler, gönderilen ve alınan verileri görüntüler. Günlük, haftalık veya aylık kullanım istatistiklerine göz atabilirsiniz. Aylık kullanım kotası, ya da adil kullanım limiti aşmaktan kendinizi korumak için alarm ayarlaması yapabilirsiniz. Önceden tanımlanmış alarm profillerini kullanabilirsiniz.

Upload (yükleme) ve download (indirme) hız testi yapabilirsiniz. Geniş bant performansını ölçmek için arka plan testler sunuyor. VoIP, p2p, vb protokolü ile performans analizi sunar.

İnternet trafiğini takip etmek, izlemek ve tam bir yönetim sağlamak için tbbMeter ücretsiz bant genişliği izleme programından faydalanabilirsiniz.

tbbMeter İçin Yorum Yap