TC4Shell

Sponsorlu Bağlantılar
2.6.0.640
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için popüler arşiv dosyalarını açmaya yardımcı ücretsiz dosya arşivleyici

TC4Shell, işleri mümkün olduğunca basitleştiren, ancak basit olmayan bir dosya arşivleyicisi ve popüler dosya arşivlerini Dosya Gezgini üzerinde açmayı sağlayacak olan faydalı bir araçtır. Temel özelliği sayesinde – Windows Explorer ile mükemmel entegrasyon – klasik klasörler gibi arşivleri ve disk görüntülerini idare edebileceksiniz. Arşivle uğraşırken ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşılabilir: Kopyala / yapıştır, sürükleyip bırakma, yürütülebilir dosyaları doğrudan arşivlerden çalıştırmanın yanı sıra, iç içe geçmiş arşivler ve kendi kendine açılan (SFX) paketleri ile çalışmak.

Üstelik, TC4Shell işlevselliğini genişletmek isterseniz, Total Commander için favori arşiv eklentilerini indirip kurmaya çekinmeyin. Veya, farklı bir codec bileşeniyle (ZStandard veya LZHAM gibi) oluşturulan 7-ZIP arşivlerine şans verirseniz, bu codec bileşeni TC4Shell’de indirilebilir ve kullanılabilir.

TC4Shell, popüler 7-Zip, RAR ve ISO biçimleri de dahil olmak üzere 40’dan fazla dosya biçimini desteklemekle kalmaz aynı zamanda yalnızca bilgisayar tarihçilerinin bildiği birçok arşiv çeşidini de (ARJ veya UUE) anlar. Araç, ayrıca 15 disk resim biçimini (ISO, IMG ve diğerleri) klasörlere çevirir, Windows, Linux ve MacOS yürütülebilir dosyaları ve kendiliğinden açılan arşivleri destekler ve CHM veya SWF dosyaları gibi bir düzine medya dosyasını okur.

TC4Shell, Windows XP’den Windows 10’a kadar tüm işletim sistemlerinde çalışır. Hem Windows’un 32 bit hem de 64 bit sürümleri tamamen desteklenir.

Yükleme sihirbazı, Windows sürümüne bağlı olarak TC4Shell’in çalışması için gerekli tüm bileşenleri kuracaktır. Kurulumdan hemen sonra, dosya ilişkilendirmeleri kurmanız istenir. Bunu yaptıktan sonra, bu tür arşivleri doğrudan Windows Gezgini’nde açabilirsiniz.

TC4Shell İçin Yorum Yap